Kiosk

Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

„Dzisiaj w Betlejem” (podkład + wersja wokalna)

Kolęda „Dzisiaj w Betlejem” (podkład oraz wersja wokalna) pochodzi z publikacji „W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje…” Boże Narodzenie to wyjątkowy okres – pełen uśmiechów, ciepłych słów, wzruszeń i świątecznych zapachów. Urocz... więcej
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres – pełen uśmiechów, ciepłych słów, wzruszeń i świątecznych zapachów. Uroczysty nastrój jest także odczuwalny w przedszkolu. Dzieci chętnie opowiadają o przygotowaniach, których są świadkami w domu. Warto ten czas wykorzystać na integrację – niemalże w każdym przedszkolu odbywają się w tym okresie spotkania z rodzicami, podczas których przedszkolaki mają możliwość zaprezentowania tematycznego występu artystycznego.

Dowiedz się więcej… https://blizejprzedszkola.pl/wydawnictwo/?35,w-betlejem-w-betlejem-wielka-radosc-sie-dzieje%25E2%2580%25B6