Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dzisiaj powiem wszystkim wam, że najlepszą mamę mam! [PNP – dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2016

Cele ogólne: stwarzanie dzieciom okazji do uczenia się serdecznych zachowań wobec bliskich; wdrażanie maluchów do przyjmowania obowiązków – na miarę swoich możliwości – wynikających z życia w rodzinie; stwarzanie dzieciom okazji do poznawania różnych zawodów i interesowania się pracą zawodową najbli... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: stwarzanie dzieciom okazji do uczenia się serdecznych zachowań wobec bliskich; wdrażanie maluchów do przyjmowania obowiązków – na miarę swoich możliwości – wynikających z życia w rodzinie; stwarzanie dzieciom okazji do poznawania różnych zawodów i interesowania się pracą zawodową najbliższych; czerpanie radości z przygotowania okolicznościowych upominków dla najbliższych; wdrażanie maluchów do aktywnego uczestniczenia w różnego typu przedstawieniach; przygotowywanie dzieci do radzenia sobie z napięciami emocjonalnymi wywołanymi trudną sytuacją (np. publiczny występ); doskonalenie umiejętności formułowania logicznych wypowiedzi na określony temat; doskonalenie umiejętności rozpoznawania i nazywania kolorów.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się