Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dziecko na adrenalinie

Agnieszka Chartanowicz    Październik 2019

"Reakcja ciała każdego człowieka na zagrożenie jest zawsze taka sama. Do naszych mięśni dostaje się adrenalina, żeby wesprzeć ucieczkę lub walkę. Fizjologiczna reakcja ciała dziecka słyszącego: Daj mi twoją zabawkę jest podobna do reakcji ciała dorosłego człowieka na widok drapieżnika gotowego do sk... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Zobacz również

psychologia

Więcej z tego numeru

Październik 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Reakcja ciała każdego człowieka na zagrożenie jest zawsze taka sama. Do naszych mięśni dostaje się adrenalina, żeby wesprzeć ucieczkę lub walkę. Fizjologiczna reakcja ciała dziecka słyszącego: Daj mi twoją zabawkę jest podobna do reakcji ciała dorosłego człowieka na widok drapieżnika gotowego do skoku.(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!