Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 434.62 kb
Stron: 2
Id: 136

Dlaczego o emocjach kierujących naszym życiem rozmawiamy dopiero z dorosłymi?

Robert Kozak    Grudzień 2010

Żyjemy w świecie, którym rządzą emocje. To, czy osiągniemy w życiu sukces, zależy w dużej mierze od emocji, umiejętności budowania relacji i inteligencji emocjonalnej. Bez zrozumienia emocjonalnego aspektu naszego życia wiedza i umiejętności, które oczywiście są niezbędne, mogą się na ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

rozwój osobistyemocje

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Żyjemy w świecie, którym rządzą emocje. To, czy osiągniemy w życiu sukces, zależy w dużej mierze od emocji, umiejętności budowania relacji i inteligencji emocjonalnej. Bez zrozumienia emocjonalnego aspektu naszego życia wiedza i umiejętności, które oczywiście są niezbędne, mogą się na nic nie zdać.


W artykule opisano znaczenie emocji w życiu człowieka, zagadnienie współczesnej edukacji w relacji do rozwoju emocjonalnego człowieka oraz eksperymentalne zajęcia z rozwoju osobistego dla uczniów gimnazjum.

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz