Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Czekamy na wiosnę (Kącik Tęczowej Muzyki)

Elżbieta Kaczmarska, Mateusz Kluza, Monika Wyrwa-Kluza   Luty 2013

Artykuł stanowi gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi narzędzie. Znajdziemy w nim m.in.: słowa autorskich piosenek „Powitanie”, „Żabki”, „Wiosna” oraz „O wiośnie to piosenka” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami zabaw im towarzyszącymi, w... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Luty 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Artykuł stanowi gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi narzędzie. Znajdziemy w nim m.in.:
  • słowa autorskich piosenek „Powitanie”, „Żabki”, „Wiosna” oraz „O wiośnie to piosenka” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami zabaw im towarzyszącymi, w tym grą na instrumentach);
  • autorski tekst przedstawienia teatralnego „Przyszła Wiosna”;
  • autorskie wierszowane opowiadanie „Historyjka o przyjściu Wiosny” wraz z towarzyszącą mu zabawą.
Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw Autorzy udostępniają na swojej stronie internetowej: www.teczowamuzyka.pl!

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!