Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3967.97 kb
Id: 9451

Czekamy na prezenty [PBP - dzieci młodsze - numer 1]

Marta Jelonek   Listopad 2020

Cele główne: kształtowanie nawyku kulturalnego zachowania się w sytuacjach społecznych; zachęcanie do stosowania zwrotów grzecznościowych; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

scenariusz zajęćMIKOŁAJOWE CZARYświętaŚwięty Mikołajrozwój społecznysavoir vivrerozumowanie przyczynowo-skutkowetrzylatekczterolatektradycjazwyczaje

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: kształtowanie nawyku kulturalnego zachowania się w sytuacjach społecznych; zachęcanie do stosowania zwrotów grzecznościowych; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!