Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Czas to pieniądz, czyli ile powinien pracować nauczyciel?

Anna Sowińska   Wrzesień 2010

W związku z tym, że nowy rok szkolny wniósł ze sobą kolejną nowelizację czasu pracy dodając dodatkową, dwudziestą godzinę do pensum (zwaną przez nauczycieli godziną karcianą) pozwoliłam sobie na odrobinę refleksji związanych z tym, jakże gorącym tematem. Postaram się odnieść do niego zar&oac... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W związku z tym, że nowy rok szkolny wniósł ze sobą kolejną nowelizację czasu pracy
dodając dodatkową, dwudziestą godzinę do pensum (zwaną przez nauczycieli godziną karcianą) pozwoliłam sobie na odrobinę refleksji związanych z tym, jakże gorącym tematem. Postaram się odnieść do niego zarówno jako dawny nauczyciel, dyrektor, rodzic, ale także jako osoba, która sporo podróżuje i poprzez projekty kontaktuje się z nauczycielami z innych krajów.


Autorka, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat czasu pracy nauczycieli, odwołuje się do własnych doświadczeń, a także do danych statystycznych z krajów Unii Europejskiej.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!