Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 704.13 kb
Stron: 3
Id: 153

Co się kryje za naszymi zabawkami?

Grudzień 2010

Artykuł powstał na podstawie materiałów kampanii „Kupuj odpowiedzialnie zabawki!”, realizowanej przez Polską Zieloną Sieć i będącej częścią europejskiej kampanii „Stop Toying Around!” realizowanej przez organizacje z Austrii, Czech, Francji, Polski i Rumunii. Artyk... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

zabawkadziecko jako konsumentpedagogizacja

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Artykuł powstał na podstawie materiałów kampanii „Kupuj odpowiedzialnie zabawki!”, realizowanej przez Polską Zieloną Sieć i będącej częścią europejskiej kampanii „Stop Toying Around!” realizowanej przez organizacje z Austrii, Czech, Francji, Polski i Rumunii.


Artykuł może stanowić inspirację do podjęcia z rodzicami w ramach pedagogizacji tematu właściwego doboru zabawek dla dzieci. Przeczytamy w nim m.in. o współczesnym przemyśle zabawkarskim, o warunkach pracy przy produkcji niektórych zabawek (nie pochodzących z tzw. Sprawiedliwego Handlu) a także dowiemy się, ile z ceny jednej lalki Barbie (tak ukochanej przez dziewczynki na całym świecie) pozostaje w Chinach.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz