Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Co się kryje w sercu na dnie? Maluch wszystkie uczucia odgadnie [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Październik 2016

Cele ogólne: rozwijanie kompetencji społecznych dzieci poprzez doskonalenie umiejętności rozróżniania i nazywania wybranych stanów emocjonalnych; „„kształtowanie umiejętności radzenia sobie z różnymi emocjami; stwarzanie maluchom okazji do wyrażania swoich uczuć werbalnie i pozawerbalnie; „rozwija... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 8
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Październik 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozwijanie kompetencji społecznych dzieci poprzez doskonalenie umiejętności rozróżniania i nazywania wybranych stanów emocjonalnych; „„kształtowanie umiejętności radzenia sobie z różnymi emocjami; stwarzanie maluchom okazji do wyrażania swoich uczuć werbalnie i pozawerbalnie; „rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego dzieci poprzez układanie historyjek obrazkowych; stwarzanie przedszkolakom okazji do wypowiedzi na temat tekstów literackich, ilustracji i własnych doświadczeń; rozwijanie małych grup mięśniowych poprzez zabawy paluszkowe, grafomotoryczne, działania plastyczne; doskonalenie sprawności ruchowej dzieci poprzez udział w zabawach i ćwiczeniach ruchowych.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!