Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 764.74 kb
Id: 10810

Choć się różnimy, to się lubimy [PBP - dzieci starsze - numer 4]

Marta Jelonek   Maj 2022

Cele: kształtowanie postaw szacunku dla ludzi; rozbudzanie uczucia sympatii i wzajemnego zrozumienia; rozwijanie wyobraźni; doskonalenie umiejętności matematycznych i przygotowanie do nauki czytania. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

DZIECI MAJĄ SWOJE ŚWIĘTOscenariusz zajęćszacuneksześciolatekpięciolatekedukacja matematycznaedukacja czytelniczaprzygotowanie do szkoływyobraźniaDzień Dziecka

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Maj 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele: kształtowanie postaw szacunku dla ludzi; rozbudzanie uczucia sympatii i wzajemnego zrozumienia; rozwijanie wyobraźni; doskonalenie umiejętności matematycznych i przygotowanie do nauki czytania.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz