Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 5685.33 kb
Id: 9599

Baśniowe przygody [PBP - dzieci starsze - numer 5]

Marta Jelonek   Styczeń 2021

Cele główne: wzbogacanie wiedzy o bajkach i ich bohaterach; doskonalenie słuchu fonematycznego i umiejętności czytania; pobudzanie aktywności, rozwijanie sprawności oraz inwencji twórczej w sferze ruchowej; doskonalenie koncentracji uwagi i pamięci. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bajkakoncentracjakoncentracja uwagipamięć i uwagascenariusz zajęćsprawność ruchowasłuch fonematycznyW BAJKOLANDIIzajęcia ruchowepięciolateksześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Styczeń 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na luty.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: wzbogacanie wiedzy o bajkach i ich bohaterach; doskonalenie słuchu fonematycznego i umiejętności czytania; pobudzanie aktywności, rozwijanie sprawności oraz inwencji twórczej w sferze ruchowej; doskonalenie koncentracji uwagi i pamięci.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz