Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 1098.32 kb
Id: 10833

Adaptacja do przedszkola. W poszukiwaniu przepisu na sukces

Marta Jelonek   Maj 2022

"Istnieje wiele opracowań, poradników, for internetowych z przydatnymi informacjami i poradami, z których świadomi i troskliwi rodzice chętnie korzystają. Teoretycznie wszyscy jesteśmy przygotowani – nauczyciele i personel przedszkola w gotowości, rodzice, choć zestresowani, to pełni wiary w wygraną... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 1
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

adaptacjapedagogizacjapedagogizacja rodzicówwspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Maj 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Istnieje wiele opracowań, poradników, for internetowych z przydatnymi informacjami i poradami, z których świadomi i troskliwi rodzice chętnie korzystają. Teoretycznie wszyscy jesteśmy przygotowani – nauczyciele i personel przedszkola w gotowości, rodzice, choć zestresowani, to pełni wiary w wygraną. A dzieci? Często płaczem i oporem okazują swoje niezadowolenie. Głośno i zdecydowanie sprzeciwiają się przekroczeniu progu przedszkola, jakby nie rozumiały trudu włożonego w przygotowania przez ich obecnych i przyszłych opiekunów. Skąd się biorą problemy adaptacyjne? Dlaczego jedni mają łatwiej, a dla innych to ciężka przeprawa? Jak wesprzeć rodzinę w tym czasie? Czy trzy lata to wiek odpowiedni do zmiany otoczenia rodzinnego? Czy poddanie malucha procesowi przystosowania do przedszkola jest dla jego psychiki obciążeniem nie do udźwignięcia? (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!