Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

ABC ekonomii [przedszkolne inspiracje - dzieci starsze]

Joanna Wołoch   Listopad 2022

Cele ogólne: poszerzanie wiedzy; rozbudzanie ciekawości; zapoznanie z historią handlu i pieniędzy jako środka płatniczego oraz z polskim systemem monetarnym; wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; stwarzanie okazji do rachowania, przeliczania i szacowania; stymulowanie rozwoju fi zyc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Listopad 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Cele ogólne: poszerzanie wiedzy; rozbudzanie ciekawości; zapoznanie z historią handlu i pieniędzy jako środka płatniczego oraz z polskim systemem monetarnym; wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; stwarzanie okazji do rachowania, przeliczania i szacowania; stymulowanie rozwoju fi zycznego; kształtowanie kompetencji językowych; zachęcanie do zabaw przy muzyce; doskonalenie kompetencji czytelniczych; ćwiczenie umiejętności logicznego myślenia; kształtowanie umiejętności społecznych; uświadomienie wartości pieniądza i idei oszczędzania; wyrabianie nawyku pomagania i niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka