Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

A zabawkę zrobię sam [PBP - dzieci młodsze - numer 3]

Zespół redakcyjny PBP   Październik 2018

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów literackich; uświadamianie, że dobra zabawa nie musi się wiązać z nowymi lub drogimi zabawkami; zachęcanie do twórczego i nieszablonowego myślenia. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

ZABAWKI W NASZEJ SALIzabawkascenariusz zajęćtrzylatekczterolatekkreatywnośćtwórcze myślenieedukacja czytelniczaedukacja polonistyczna

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Październik 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów literackich; uświadamianie, że dobra zabawa nie musi się wiązać z nowymi lub drogimi zabawkami; zachęcanie do twórczego i nieszablonowego myślenia.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz