"Gdy bezpiecznie jest wokoło, to Sznupkowi jest wesoło"

Konkurs dodał(a) Wiesława Mazur
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2060

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
organizowanego przez
Przedszkole  nr 8

Celem konkursu było:

- promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz  podczas zabaw;

- rozwijanie inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych).

Oceniane były walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

W dniu 29 października 2014r. podczas SPOTKANIA ZE SZNUPKIEM dokonano oceny prac. Komisja konkursowa w składzie:

Jolanta Łuczak - st. asp.  Wydział Ruchu Drogowego KMP Mysłowice

Marcin Palka – st. insp. Straż Miejska Mysłowice

Danuta Wacławowicz – dyrektor Przedszkola Nr 8 Mysłowice

Patrycja Dziębowska– nauczycielka Przedszkola Nr 8  jako Sznupek

wyłoniła następujących laureatów:

I MIEJSCE – ERYK URBAŃCZYK lat 6 Przedszkole w Kętach, opiekun: Agnieszka Dwornik

II MIEJSCE – PAULINA BOCHENEK lat 5 Przedszkole w Ołpinach, opiekun: Nina Solecka

III MIEJSCE – ŁUKASZ MICHALAK lat 6 Przedszkole w Krzywiniu, opiekun: Renata Szlecht

WYRÓŻNIENIE – JACEK GAŁECKI lat 6 Przedszkole Nr 5 w Płońsku, opiekunki: Małgorzata Głodek, Joanna Pawłowska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.
Nagrody oraz podziękowania dla nauczycieli wyślemy pocztą.

Termin: 2014-10-10
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski