Żywioły w przyrodzie: zabawy badawcze – warsztaty z rodzicami i dziećmi

Dorota Koziara, Iwona Pawelska-Sobczak   Listopad 2010

Duży wpływ na jakość działań nauczyciela ma wsparcie rodziców. Jednak nie zawsze uzyskanie wzajemnego dobrego kontaktu jest łatwe. Wspólne warsztaty mogą być bardzo pomocne w poprawieniu komunikacji zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami. Treść artykułu stanowi opis propozy... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Treść artykułu stanowi opis propozycji warsztatów z udziałem rodziców „Żywioły w przyrodzie”, opartych o pracę w zespołach: „Ogień”, „Woda”, „Powietrze”.