Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Żywioły w przyrodzie: zabawy badawcze – warsztaty z rodzicami i dziećmi

Dorota Koziara, Iwona Pawelska-Sobczak   Listopad 2010

Duży wpływ na jakość działań nauczyciela ma wsparcie rodziców. Jednak nie zawsze uzyskanie wzajemnego dobrego kontaktu jest łatwe. Wspólne warsztaty mogą być bardzo pomocne w poprawieniu komunikacji zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami. Treść artykułu stanowi opis propozy... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Duży wpływ na jakość działań nauczyciela ma wsparcie rodziców. Jednak nie zawsze uzyskanie wzajemnego dobrego kontaktu jest łatwe. Wspólne warsztaty mogą być bardzo pomocne w poprawieniu komunikacji zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami.


Treść artykułu stanowi opis propozycji warsztatów z udziałem rodziców „Żywioły w przyrodzie”, opartych o pracę w zespołach: „Ogień”, „Woda”, „Powietrze”.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka