Żyj z przyrodą w zgodzie – projekt edukacyjny w oddziałach przedszkolnych

Bogusława Kukfisz   Listopad 2010

Kształtowanie świadomości ekologicznej i opiekuńczej postawy wobec przyrody już od najmłodszych lat; uwrażliwienie dzieci na przejawy bezmyślnego, konsumpcyjnego stosunku do otaczającego nas świata; budzenie wrażliwości ekologicznej poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą i literaturą dziecięcą &ndas... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Kształtowanie świadomości ekologicznej i opiekuńczej postawy wobec przyrody już od najmłodszych lat; uwrażliwienie dzieci na przejawy bezmyślnego, konsumpcyjnego stosunku do otaczającego nas świata; budzenie wrażliwości ekologicznej poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą i literaturą dziecięcą – to tylko niektóre cele proekologicznego projektu edukacyjnego „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Plan projektu stworzyła Bogusława Kukfisz, nauczycielka oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w Mokronosie.

Artykuł jest sprawozdaniem z realizacji projektu. Więcej na temat zajęć przeprowadzonych w ramach projektu można przeczytać na naszej stronie internetowej:
www.blizejprzedszkola.pl/w_zgodzie_z_przyroda