Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 819.37 kb
Stron: 2
Id: 89

Żyj z przyrodą w zgodzie – projekt edukacyjny w oddziałach przedszkolnych

Bogusława Kukfisz   Listopad 2010

Kształtowanie świadomości ekologicznej i opiekuńczej postawy wobec przyrody już od najmłodszych lat; uwrażliwienie dzieci na przejawy bezmyślnego, konsumpcyjnego stosunku do otaczającego nas świata; budzenie wrażliwości ekologicznej poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą i literaturą dziecięcą &ndas... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja przyrodniczaekologiainspiracjeprojekty edukacyjne

Więcej z działu

Poszanowanie roślin i zwierząt

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Kształtowanie świadomości ekologicznej i opiekuńczej postawy wobec przyrody już od najmłodszych lat; uwrażliwienie dzieci na przejawy bezmyślnego, konsumpcyjnego stosunku do otaczającego nas świata; budzenie wrażliwości ekologicznej poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą i literaturą dziecięcą – to tylko niektóre cele proekologicznego projektu edukacyjnego „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Plan projektu stworzyła Bogusława Kukfisz, nauczycielka oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w Mokronosie.


Artykuł jest sprawozdaniem z realizacji projektu. Więcej na temat zajęć przeprowadzonych w ramach projektu można przeczytać na naszej stronie internetowej:
www.blizejprzedszkola.pl/w_zgodzie_z_przyroda
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz