Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 732.08 kb
Id: 9248

Życie jest zmianą – jak nie poddać się kryzysowi adaptacyjnemu w czasie epidemii

Agnieszka Wentrych   Wrzesień 2020

"(...)Epidemia koronawirusa bardzo pozmieniała nasze codzienne życie. Wymusiła na nas rozwinięcie nowych nawyków i przyzwyczajeń, podporządkowywanie się rozmaitym restrykcjom, szczególnie tym dotyczącym kontaktów międzyludzkich. Na pewien czas dosłownie pozamykała nas w domu albo przynajmniej bardzo... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

adaptacjadyrektornauczycielwspółpraca z rodzicamiepidemia

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...)Epidemia koronawirusa bardzo pozmieniała nasze codzienne życie. Wymusiła na nas rozwinięcie nowych nawyków i przyzwyczajeń, podporządkowywanie się rozmaitym restrykcjom, szczególnie tym dotyczącym kontaktów międzyludzkich. Na pewien czas dosłownie pozamykała nas w domu albo przynajmniej bardzo ograniczyła możliwość przebywania poza nim. Gros tych zmian było i jest dla wielu z nas trudne, męczące, a nawet lękorodne. Obawa przed zakażeniem siebie samych i bliskich w rodzinie, szczególnie osób starszych, towarzyszy nam od wielu tygodni. Musieliśmy przywyknąć do tych zmian. Musiały przywyknąć do nich także nasze dzieci.(...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz