Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zwierzęta domowe (zajęcia przygotowujące do nauki czytania)

Edyta Kaczanowska   Luty 2012

W tym miesiącu prezentujemy pomysły na zabawy rozwijające i utrwalające umiejętności potrzebne do podjęcia nauki czytania – w oparciu o tematykę związaną ze zwierzętami domowymi. Zaproponowane zajęcia można wprowadzić w dowolnym miesiącu roku szkolnego. Sytuacje edukacyjne zostały zrealizowane... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Luty 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W tym miesiącu prezentujemy pomysły na zabawy rozwijające i utrwalające umiejętności potrzebne do podjęcia nauki czytania – w oparciu o tematykę związaną ze zwierzętami domowymi. Zaproponowane zajęcia można wprowadzić w dowolnym miesiącu roku szkolnego. Sytuacje edukacyjne zostały zrealizowane z uwzględnieniem stopniowego przyrostu umiejętności dzieci.

Opisując sytuacje edukacyjne, zastosowałam aktywizujące metody nawiązujące do pedagogiki zabawy oraz Metody Odimiennej Ireny Majchrzak. Posłużyłam się formą zadaniową nakierowaną na dzieci w starszym wieku przedszkolnym.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!