Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zmiany w Karcie Nauczyciela – czy jest się czego bać?

Dariusz Skrzyński   Listopad 2017

"19 września do sejmu został przesłany projekt ustawy o finansowaniu zadań oświatowych, który, oprócz modyfikacji dotyczących rozliczania dotacji i subwencji oświatowej, zakłada 30 zmian w Karcie Nauczyciela. Zmiany mają wejść w życie 1 stycznia i 1 września 2018 r. Wydłużenie ścieżki awansu zawodow... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Listopad 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"19 września do sejmu został przesłany projekt ustawy o finansowaniu zadań oświatowych, który, oprócz modyfikacji dotyczących rozliczania dotacji i subwencji oświatowej, zakłada 30 zmian w Karcie Nauczyciela. Zmiany mają wejść w życie 1 stycznia i 1 września 2018 r. Wydłużenie ścieżki awansu zawodowego nauczycieli, ujednolicenie wymiaru pensum dla psychologów, pedagogów i logopedów oraz zmiany w dostępie do urlopów zdrowotnych to przykładowe regulacje, które znajdą się w nowej odsłonie Karty Nauczyciela. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!