Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3213.73 kb
Id: 5984

Złota jesień do parku zawitała, pod drzewami skarby rozsypała [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Wrzesień 2016

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy przyrodniczej dzieci i rozbudzanie zainteresowania światem przyrody; różnicowanie i nazywanie wybranych owoców jesieni; rozwijanie umiejętności klasyfikowania przedmiotów; „stymulowanie zmysłu smaku i dotyku; doskonalenie umiejętności słuchania, rozumienia i wypowiad... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekedukacja przyrodniczajesieńjesienne dniscenariusz zajęćtrzylatekekologia

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na październik.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy przyrodniczej dzieci i rozbudzanie zainteresowania światem przyrody; różnicowanie i nazywanie wybranych owoców jesieni; rozwijanie umiejętności klasyfikowania przedmiotów; „stymulowanie zmysłu smaku i dotyku; doskonalenie umiejętności słuchania, rozumienia i wypowiadania się na zadany temat; rozwijanie sprawności manualnej; rozwijanie poczucia rytmu i pamięci słuchowej; „stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej i muzycznej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz