Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zima, zima za oknami, bawcie się dzieciaki z nami! (Kącik Tęczowej Muzyki)

Elżbieta Kaczmarska, Mateusz Kluza, Monika Wyrwa-Kluza   Styczeń 2013

Artykuł stanowi gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi narzędzie. Znajdziemy w nim m.in.: słowa autorskich piosenek „Zima, zima za oknami” oraz „Na sanki” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami zabaw im towarzyszącymi, w tym grą na instrumentach); autorską ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Artykuł stanowi gotowe do wykorzystania w pracy z dziećmi narzędzie. Znajdziemy w nim m.in.:

  • słowa autorskich piosenek „Zima, zima za oknami” oraz „Na sanki” (wraz z zapisem nutowym i propozycjami zabaw im towarzyszącymi, w tym grą na instrumentach);
  • autorską bajkę w wierszowanej formie „Przy kominku” oraz opowiadanie relaksujące.

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw Autorzy udostępniają na swojej stronie internetowej: www.teczowamuzyka.pl!

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!