Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zegar • Wesołe żabki

Katarzyna Michalec   Marzec 2012

W marcu zmieniamy czas z zimowego na letni. Dlatego, aby nie spóźnić się do przedszkola, wykonamy zegar, który przypomni nam o przestawieniu wskazówek w naszych domowych zegarach. (…) Wiosną budzą się do życia zwierzęta. W powietrzu latają kolorowe motyle, a w stawach sł... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Marzec 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W marcu zmieniamy czas z zimowego na letni. Dlatego, aby nie spóźnić się do przedszkola, wykonamy zegar, który przypomni nam o przestawieniu wskazówek w naszych domowych zegarach.
(…) Wiosną budzą się do życia zwierzęta. W powietrzu latają kolorowe motyle, a w stawach słychać przyjemny rechot żab. Dzieci często lubią brać do ręki małe żabki. Pamiętajmy, aby tego nie robić. W zamian wykonajmy własne żabki, którymi będziemy się mogli bawić do woli.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się