Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3004.65 kb
Id: 5882

Zdrowy świat

Karolina Łaniewska   Magazyn specjalny 2016

Cele ogólne projektu: kształtowanie pozytywnych postaw dzieci: prozdrowotnych, proekologicznych i prospołecznych; poznanie wartości zdrowego stylu życia i rozwój świadomości własnego wpływu na środowisko; „„rozwój wyobraźni i kreatywności; „„rozwój umiejętności dokonywania oceny i wyborów oraz bran... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekekologiapięciolatekprojekty edukacyjnescenariusz zajęćtrzylatekumiejętności interpersonalnezdrowe odżywianiezdrowie

Więcej z działu

Scenariusze zajęć wieloobszarowych

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Projekt kształtujący postawy prozdrowotne, proekologiczne i prospołeczne.

Cele ogólne projektu: kształtowanie pozytywnych postaw dzieci: prozdrowotnych, proekologicznych i prospołecznych; poznanie wartości zdrowego stylu życia i rozwój świadomości własnego wpływu na środowisko; „„rozwój wyobraźni i kreatywności; „„rozwój umiejętności dokonywania oceny i wyborów oraz brania odpowiedzialności za swoje czyny; rozwój percepcji, poznanie elementów rzeczywistości, cech pożądanych w społeczeństwie i środowisku; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji plastyczno- -zabawowej, umożliwiającej rozładowanie napięć emocjonalnych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz