Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Zdrowie w praktyce, czyli 10 kroków do realnej zmiany

Październik 2020

"Piramida Zdrowego Żywienia i Stylu Życia Dzieci i Młodzieży (dalej piramida) to graficzne odzwierciedlenie zasad zdrowego stylu życia. Niby znana i coraz częściej cytowana, ale nie zawsze stosowana. A szkoda – bo to profilaktyka, która może się przełożyć na przyszłe i obecne zdrowie twojego podopie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Piramida Zdrowego Żywienia i Stylu Życia Dzieci i Młodzieży (dalej piramida) to graficzne odzwierciedlenie zasad zdrowego stylu życia. Niby znana i coraz częściej cytowana, ale nie zawsze stosowana. A szkoda – bo to profilaktyka, która może się przełożyć na przyszłe i obecne zdrowie twojego podopiecznego czy dziecka. Interpretacja najnowszej piramidy z 2019 r. rozbita jest na 10 poniższych punktów, które przybliżą ci jej zrozumienie. Każdy z nich opatrzę dodatkowymi poradami, które pomogą ci zastosować ją w praktyce. (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka