Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zawody (zajęcia przygotowujące do nauki czytania)

Edyta Kaczanowska   Styczeń 2012

Kolejny artykuł z cyklu „Jak przygotować przedszkolaka do szkoły?” został opracowany na bazie tematyki, którą można wprowadzić w styczniu bądź innym miesiącu roku szkolnego. Znajdują się tu odwołania do aktywizujących metod nawiązujących do pedagogiki zabawy oraz Odimiennej Metody... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Kolejny artykuł z cyklu „Jak przygotować przedszkolaka do szkoły?” został opracowany na bazie tematyki, którą można wprowadzić w styczniu bądź innym miesiącu roku szkolnego. Znajdują się tu odwołania do aktywizujących metod nawiązujących do pedagogiki zabawy oraz Odimiennej Metody Nauki Czytania Ireny Majchrzak.
Opracowane przeze mnie sytuacje edukacyjne realizowałam z uwzględnieniem stopniowego przyrostu umiejętności przedszkolaków. Opisując sytuacje edukacyjne, posłużyłam się formą zadaniową nakierowaną na dzieci w starszym wieku przedszkolnym.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!