Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1118.47 kb
Stron: 4
Id: 52

Zastosowanie, rodzaje i struktura zajęć, wskazówki praktyczne (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Aneta Wojnarowska   Październik 2010

Założeniem metody jest jednoczesne rozwijanie funkcji wzrokowych, słuchowych, językowych, dotykowo-kinestetycznych i motorycznych oraz ich współdziałanie, czyli integracja percepcyjno-motoryczna. Funkcje te leżą u podstaw złożonej czynności czytania i pisania. W artykule opisano możliwości... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Metoda Dobrego Startunauka czytanianauka pisaniacykl Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Październik 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Założeniem metody jest jednoczesne rozwijanie funkcji wzrokowych, słuchowych, językowych, dotykowo-kinestetycznych i motorycznych oraz ich współdziałanie, czyli integracja percepcyjno-motoryczna. Funkcje te leżą u podstaw złożonej czynności czytania i pisania.


W artykule opisano możliwości zastosowania Metody Dobrego Startu w edukacji i terapii, przedstawiono rodzaje i strukturę zajęć oraz zawarto wskazówki dotyczące prowadzenie zajęć (sposób organizacji zajęć, urządzenie sali i pomoce do prowadzenia zajęć, planowanie zajęć oraz kontrolowanie sposobu pracy i efektów zajęć).

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz