Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zarządzanie czasem pracy nauczyciela

Anna Jankowska   Czerwiec 2020

"(...) Nauczyciele przedszkolni są jedną z najlepiej wyedukowanych grup społecznych, jednocześnie jedną z najbardziej zestresowanych, obciążonych ogromną odpowiedzialnością. Przy tym wszystkim planowanie czasu może wydawać się bardzo trudne. I w zasadzie jest, nie tylko dla nauczycieli, ale dla każd... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Nauczyciele przedszkolni są jedną z najlepiej wyedukowanych grup społecznych, jednocześnie jedną z najbardziej zestresowanych, obciążonych ogromną odpowiedzialnością. Przy tym wszystkim planowanie czasu może wydawać się bardzo trudne. I w zasadzie jest, nie tylko dla nauczycieli, ale dla każdego, bo nie rodzimy się z tą umiejętnością. Jeśli nigdy nie była ćwiczona (a w szkole i na studiach pedagogicznych tego nie uczą), z pewnością niektórym może się wydawać, że doba jest za krótka, a dzień bardzo intensywny, męczący fizycznie i psychicznie. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się