Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zarobki nauczycieli w placówkach publicznych i niepublicznych. Z jakich dodatków mogą korzystać nauczyciele?

Dariusz Skrzyński   Kwiecień 2020

"Wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli to narzucona przepisami kwota, która stanowi podstawowy, choć niejedyny, składnik każdego wynagrodzenia w samorządowym przedszkolu. Zwykle dochodzą do tego dodatki, chociaż zarówno ich wysokość, jak i to, czy w ogóle zostaną przyznane, często zależy od władz sam... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli to narzucona przepisami kwota, która stanowi podstawowy, choć niejedyny, składnik każdego wynagrodzenia w samorządowym przedszkolu. Zwykle dochodzą do tego dodatki, chociaż zarówno ich wysokość, jak i to, czy w ogóle zostaną przyznane, często zależy od władz samorządowych i dyrektorów. Inaczej wygląda kwestia w przedszkolu niepublicznym, gdzie nie stosuje się tych zasad. Tam wynagrodzenie i jego składniki ustala pracodawca. Sprawdź, z jakich dodatków i w jakich okolicznościach można korzystać zarówno w przedszkolu samorządowym, jak i niepublicznym. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się