Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zapraszamy na plac zabaw [bajka wierszowana]

Elżbieta Kaczmarska   Wrzesień 2013

Fragment bajki: Jeszcze mamy ciepłe dni, jeszcze słonko mocno świeci i dlatego na plac zabaw zapraszamy wszystkie dzieci. Tak zaprasza milusińskich karuzela i huśtawka, piaskownica i przeplotnia, a na odpoczynek ławka. Bardzo lubią, kiedy dzieci na plac zabaw przybiegają, żeby fikać, skakać, biegać... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bajkawiersz

Więcej z działu

Bajkolandia

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Fragment bajki: Jeszcze mamy ciepłe dni, jeszcze słonko mocno świeci i dlatego na plac zabaw zapraszamy wszystkie dzieci. Tak zaprasza milusińskich karuzela i huśtawka, piaskownica i przeplotnia, a na odpoczynek ławka. Bardzo lubią, kiedy dzieci na plac zabaw przybiegają, żeby fikać, skakać, biegać – wszyscy wtedy frajdę mają! Żeby tylko była zgoda, żeby też nie było krzyków, żeby nikt nie niszczył sprzętu, można bawić się od świtu (…).
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz