Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Założenia, inspiracje, warianty (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Marta Bogdanowicz, Aneta Wojnarowska   Wrzesień 2010

Metoda Dobrego Startu jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jej założeniem jest jednoczesne rozwijanie i współdziałanie funkcji, które leżą u podstaw złożonej czynności czytania i pisania. Metoda Dobrego Startu została opracowana przez Martę Bogdanowicz.... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Metoda Dobrego Startu jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jej założeniem jest jednoczesne rozwijanie i współdziałanie funkcji, które leżą u podstaw złożonej czynności czytania i pisania. Metoda Dobrego Startu została opracowana przez Martę Bogdanowicz. Inspiracją do podjęcia pracy były informacje o metodzie Le Bon Départ, które dotarły do Polski pod koniec lat 60.


W artykule przeczytamy o ogólnych celach, założeniach i znaczeniu MDS, o metodzie Le Bon Départ jako pierwowzorze MDS, o historii MDS, a także o jej wariantach.
 

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!