Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3549.86 kb
Id: 6396

Załóż okulary przeciwsłoneczne i ruszaj na wakacje bezpieczne! [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2017

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa; uświadamianie maluchom konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa – szczególnie w czasie wakacji; stwarzanie warunków do nazywania i rozpoznawania przez dzieci niebezpiecznych sytuacji; zapoznanie przedszkolaków ze sposobam... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 9 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoczterolatekedukacja czytelniczaedukacja przedszkolnarozwój społecznyscenariusz zajęćtrzylatekwakacjebezpieczne wakacje

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa; uświadamianie maluchom konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa – szczególnie w czasie wakacji; stwarzanie warunków do nazywania i rozpoznawania przez dzieci niebezpiecznych sytuacji; zapoznanie przedszkolaków ze sposobami radzenia sobie w trudnych sytuacjach; poznanie elementów ekwipunku turystycznego, nabywanie umiejętności posługiwania się nim w trakcie zabaw swobodnych; doskonalenie umiejętności współpracy z innymi dziećmi; kształtowanie u maluchów kompetencji czytelniczych; doskonalenie umiejętności matematycznych przedszkolaków; stwarzanie warunków do swobodnej ekspresji ruchowej, muzycznej i plastycznej.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz