Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 5055.48 kb
Id: 6390

Zakończenie stażu awansu zawodowego i co dalej? [10 wskazówek dla nauczyciela i dyrektora]

Dariusz Skrzyński   Maj 2017

"(...)Zakończenie przez nauczyciela stażu na wyższy stopień awansu zawodowego wiąże się z koniecznością podjęcia przez dyrektora przedszkola czynności zmierzających do ustalenia oceny dorobku zawodowego, a w dalszej kolejności – w przypadku nauczycieli stażystów – do przeprowadzenia postępowania kwa... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

prawo oświatowedyrektornauczycielnowa podstawa programowastaż

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...)Zakończenie przez nauczyciela stażu na wyższy stopień awansu zawodowego wiąże się z koniecznością podjęcia przez dyrektora przedszkola czynności zmierzających do ustalenia oceny dorobku zawodowego, a w dalszej kolejności – w przypadku nauczycieli stażystów – do przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego. (...) Od 1 września 2017 r. wprowadza się zmianę w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Do katalogu okoliczności powodujących przedłużenie stażu na wyższy stopień awansu zawodowego zostanie dodany sześciomiesięczny stan nieczynny. W pierwszej kolejności należy dokonać analizy nieobecności nauczyciela w pracy w okresie stażu. Jeżeli nieprzerwana nieobecność w pracy trwała dłużej niż miesiąc, a krócej niż rok, to należy przedłużyć staż. Jeżeli nieobecność w pracy trwała dłużej niż rok, nauczyciel musi odbyć staż od nowa.(...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz