Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zakończenie stażu awansu zawodowego i co dalej? [10 wskazówek dla nauczyciela i dyrektora]

Dariusz Skrzyński   Maj 2017

"(...)Zakończenie przez nauczyciela stażu na wyższy stopień awansu zawodowego wiąże się z koniecznością podjęcia przez dyrektora przedszkola czynności zmierzających do ustalenia oceny dorobku zawodowego, a w dalszej kolejności – w przypadku nauczycieli stażystów – do przeprowadzenia postępowania kwa... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...)Zakończenie przez nauczyciela stażu na wyższy stopień awansu zawodowego wiąże się z koniecznością podjęcia przez dyrektora przedszkola czynności zmierzających do ustalenia oceny dorobku zawodowego, a w dalszej kolejności – w przypadku nauczycieli stażystów – do przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego. (...) Od 1 września 2017 r. wprowadza się zmianę w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Do katalogu okoliczności powodujących przedłużenie stażu na wyższy stopień awansu zawodowego zostanie dodany sześciomiesięczny stan nieczynny. W pierwszej kolejności należy dokonać analizy nieobecności nauczyciela w pracy w okresie stażu. Jeżeli nieprzerwana nieobecność w pracy trwała dłużej niż miesiąc, a krócej niż rok, to należy przedłużyć staż. Jeżeli nieobecność w pracy trwała dłużej niż rok, nauczyciel musi odbyć staż od nowa.(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!