Zajęcia właściwe – ćwiczenia ruchowo-słuchowo-wzrokowe (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Marta Bogdanowicz, Aneta Wojnarowska   Luty 2011

Ćwiczenia ruchowo-słuchowo-wzrokowe są zasadniczą i najistotniejszą częścią Metody Dobrego Startu. Występują podczas każdych zajęć, stanowiąc najbardziej złożoną formę ćwiczeń, ponieważ mają aspekt ruchowy, dźwiękowy, wizualny oraz językowy. W artykule przeczytamy o roli ćwiczeń ruchowo-słuchowo-... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

W artykule przeczytamy o roli ćwiczeń ruchowo-słuchowo-wzrokowych oraz zapoznamy się z dokładnym opisem przebiegu kolejnych ich etapów, ilustrowanych konkretnymi przykładami.