Zajęcia końcowe (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Marta Bogdanowicz, Aneta Wojnarowska   Marzec 2011

Ostatnim etapem zajęć prowadzonych Metodą Dobrego Startu są zajęcia końcowe. Służą one głównie wyciszeniu dzieci. Dają im odpoczynek, relaksują i rozładowują napięcie emocjonalne, powstałe na skutek zmęczenia serią intensywnych ćwiczeń. Do zajęć końcowych można wykorzystać dziecięce masażyki... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Do zajęć końcowych można wykorzystać dziecięce masażyki, kołysanki, niektóre ćwiczenia prowadzone według Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne lub ćwiczenia logopedyczne.

W artykule przedstawiono cele zajęć końcowych w MDS oraz rodzaje ćwiczeń końcowych (wraz z przykładami).