Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zaczarowane lusterko

Aleksandra Mika   Magazyn specjalny 2011

Zewsząd docierają do nas informacje o przemocy, agresji wśród dzieci i młodzieży. Jak temu zaradzić? W jaką wiedzę i umiejętności wyposażyć dzieci, by potrafiły przebrnąć przez różne przeszkody napotykane w życiu? (…) Zajęcia przeprowadzone na podstawie poniższego scenariusza ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Bezpieczeństwo

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Zewsząd docierają do nas informacje o przemocy, agresji wśród dzieci i młodzieży. Jak temu zaradzić? W jaką wiedzę i umiejętności wyposażyć dzieci, by potrafiły przebrnąć przez różne przeszkody napotykane w życiu?
(…) Zajęcia przeprowadzone na podstawie poniższego scenariusza poprzedzone zostały zabawami rozwijającymi inteligencję emocjonalną, jej poszczególne składniki miały na celu doskonalenie umiejętności, które dzieci nabywały wcześniej, a więc m.in.: czynności związanych z obserwowaniem siebie, rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich uczuć, potrzeb i pragnień.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się