Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 322.07 kb
Id: 1378

Zaczarowane lusterko

Aleksandra Mika   Magazyn specjalny 2011

Zewsząd docierają do nas informacje o przemocy, agresji wśród dzieci i młodzieży. Jak temu zaradzić? W jaką wiedzę i umiejętności wyposażyć dzieci, by potrafiły przebrnąć przez różne przeszkody napotykane w życiu? (…) Zajęcia przeprowadzone na podstawie poniższego scenariusza ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoemocjeinteligencja emocjonalnaprzemocscenariusz zajęć

Więcej z działu

Bezpieczeństwo

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Zewsząd docierają do nas informacje o przemocy, agresji wśród dzieci i młodzieży. Jak temu zaradzić? W jaką wiedzę i umiejętności wyposażyć dzieci, by potrafiły przebrnąć przez różne przeszkody napotykane w życiu?
(…) Zajęcia przeprowadzone na podstawie poniższego scenariusza poprzedzone zostały zabawami rozwijającymi inteligencję emocjonalną, jej poszczególne składniki miały na celu doskonalenie umiejętności, które dzieci nabywały wcześniej, a więc m.in.: czynności związanych z obserwowaniem siebie, rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich uczuć, potrzeb i pragnień.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz