Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawy z wyrazami (scenariusze do rodzin wyrazów wprowadzanych zimą)

Edyta Kaczanowska   Luty 2011

Scenariusze zajęć do wybranych rodzin wyrazów wprowadzanych zimą zostały opracowane w oparciu o autorski program działań edukacyjnych „Zabawy z wyrazami”. Inspiracją dla nich była Odimienna Metoda Nauki Czytania autorstwa Ireny Majchrzak. Niektóre z przedstawionych pomysł&o... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolateknauka czytaniaOdimienna Metoda Nauki Czytaniapięciolatekscenariusz zajęćsześciolatektrzylatekzimacykl Odimienna Metoda Nauki Czytania

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Scenariusze zajęć do wybranych rodzin wyrazów wprowadzanych zimą zostały opracowane w oparciu o autorski program działań edukacyjnych „Zabawy z wyrazami”. Inspiracją dla nich była Odimienna Metoda Nauki Czytania autorstwa Ireny Majchrzak. Niektóre z przedstawionych pomysłów nie są jednak dokładnym odzwierciedleniem tej metody.


W artykule przedstawione zostały następujące tematy zabaw z wyrazami: „Pory roku”, „Uczucia”, wraz z opisem zajęć utrwalających.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz