Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 727.58 kb
Id: 7019

Zabawy z wiatrem [PBP - dzieci starsze - numer 4]

Zespół redakcyjny PBP   Marzec 2018

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat środowiska przyrodniczego; kształtowanie kompetencji matematycznych; doskonalenie koordynacji ruchowej i prawidłowej postawy ciała. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja matematycznaedukacja przyrodniczageometriaintegracjaKWIECIEŃ PLECIEŃ...matematykamuzykapięciolatekpogodascenariusz zajęćsprawność ruchowasześciolatekwiosnazjawiska atmosferyczne

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Marzec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na kwiecień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat środowiska przyrodniczego; kształtowanie kompetencji matematycznych; doskonalenie koordynacji ruchowej i prawidłowej postawy ciała.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz