Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawy z bałwankami

Ula Słupska   Grudzień 2022

Cele główne: stymulowanie rozwoju mowy; rozbudzanie aktywności i ciekawości poznawczej; ćwiczenie sprawności manualnej; kształtowanie wrażliwości zmysłu dotyku; rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; pobudzanie myślenia przyczynowo-skutkowego; zapoznanie z elementami kodowania; zachęcanie do u... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 5
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Grudzień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cele główne: stymulowanie rozwoju mowy; rozbudzanie aktywności i ciekawości poznawczej; ćwiczenie sprawności manualnej; kształtowanie wrażliwości zmysłu dotyku; rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; pobudzanie myślenia przyczynowo-skutkowego; zapoznanie z elementami kodowania; zachęcanie do uczestnictwa w zabawie grupowej; stwarzanie przyjaznej atmosfery (wprowadzanie dzieci w dobry nastrój) i budowanie poczucia bezpieczeństwa podczas pobytu w żłobku

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka