Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawy podwórkowe

Ewa Zielińska    Marzec 2020

"(...) W dzisiejszych czasach większość podwórek to place zabaw dla dzieci, lecz z przykrością stwierdzam, że... bez dzieci. Gdzie są dzieci, dla których ruch na powietrzu to zaspokojenie naturalnej potrzeby rozwojowej, dokładniejsze przewietrzenie płuc, intensywniejsza praca serca i dbałos... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Marzec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) W dzisiejszych czasach większość podwórek to place zabaw dla dzieci, lecz z przykrością stwierdzam, że... bez dzieci. Gdzie są dzieci, dla których ruch na powietrzu to zaspokojenie naturalnej potrzeby rozwojowej, dokładniejsze przewietrzenie płuc, intensywniejsza praca serca i dbałość o należyte funkcjonowanie systemu nerwowego? Skoro nie ma ich na podwórkach, to są w domach i spędzają czas, korzystając z nowych technologii, a więc bawią się telefonami i tabletami, oglądając filmiki oraz grają w gry na komputerach. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź