Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 408.31 kb
Id: 1507

Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli

Katarzyna Lotkowska   Listopad 2011

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedsz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

zabawy fundamentalnerozwój dziecka

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedszkola z domem rodzinnym dziecka. By efektywniej wykorzystać ten czas rozwojowy małego człowieka, proponujemy współpracę z wychowawcami przedszkola, z którymi zostaną ujednolicone sposoby oddziaływania na dzieci. Dzięki temu działaniu, bardzo ważnemu, dziecko szybciej opanuje ogólnie akceptowane normy zachowań, będzie potrafiło łatwiej odnaleźć się w środowisku. Wychowawcy zaś zaplanują współpracę z domem, zaproponują zabawy korzystne dla dziecka w celu rozwijania określonych umiejętności.


Artykuł traktuje o możliwościach wszechstronnego wspierania rozwoju dziecka poprzez oferowanie mu zabaw z zakresu Programu Zabawy FundaMentalne.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz