Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli

Listopad 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedszkola z domem rodzinnym dziecka. By efektywniej wykorzystać ten czas rozwojowy małego człowieka, proponujemy współpracę z wychowawcami przedszkola, z którymi zostaną ujednolicone sposoby oddziaływania na dzieci. Dzięki temu działaniu, bardzo ważnemu, dziecko szybciej opanuje ogólnie akceptowane normy zachowań, będzie potrafiło łatwiej odnaleźć się w środowisku. Wychowawcy zaś zaplanują współpracę z domem, zaproponują zabawy korzystne dla dziecka w celu rozwijania określonych umiejętności.

Artykuł traktuje o możliwościach wszechstronnego wspierania rozwoju dziecka poprzez oferowanie mu zabaw z zakresu Programu Zabawy FundaMentalne.