Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli

Katarzyna Lotkowska  
Listopad 2011

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedsz... więcej
Pobierz plik

Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub wpisując kod do pobierania.

Jak pobierać?
Informacje o pliku
Typ pliku: pdf
Wielkość pliku: 408.31 kb
Id: 1507

Zobacz również

zabawy fundamentalne
rozwój dziecka

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów:
zabawy fundamentalne
rozwój dziecka


lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedszkola z domem rodzinnym dziecka. By efektywniej wykorzystać ten czas rozwojowy małego człowieka, proponujemy współpracę z wychowawcami przedszkola, z którymi zostaną ujednolicone sposoby oddziaływania na dzieci. Dzięki temu działaniu, bardzo ważnemu, dziecko szybciej opanuje ogólnie akceptowane normy zachowań, będzie potrafiło łatwiej odnaleźć się w środowisku. Wychowawcy zaś zaplanują współpracę z domem, zaproponują zabawy korzystne dla dziecka w celu rozwijania określonych umiejętności.


Artykuł traktuje o możliwościach wszechstronnego wspierania rozwoju dziecka poprzez oferowanie mu zabaw z zakresu Programu Zabawy FundaMentalne.