Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 408.31 kb
Id: 1507

Zabawy FundaMentalne dla przedszkoli

Katarzyna Lotkowska   Listopad 2011

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedsz... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

zabawy fundamentalnerozwój dziecka

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

(…) Program Zabaw FundaMentalnych dla przedszkoli pozwala na wykorzystanie potencjału dziecka, udowadnianie mu, że wiele potrafi, a jednocześnie – na zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności mających bezpośredni wpływ na sukcesy szkolne i życiowe we współpracy przedszkola z domem rodzinnym dziecka. By efektywniej wykorzystać ten czas rozwojowy małego człowieka, proponujemy współpracę z wychowawcami przedszkola, z którymi zostaną ujednolicone sposoby oddziaływania na dzieci. Dzięki temu działaniu, bardzo ważnemu, dziecko szybciej opanuje ogólnie akceptowane normy zachowań, będzie potrafiło łatwiej odnaleźć się w środowisku. Wychowawcy zaś zaplanują współpracę z domem, zaproponują zabawy korzystne dla dziecka w celu rozwijania określonych umiejętności.


Artykuł traktuje o możliwościach wszechstronnego wspierania rozwoju dziecka poprzez oferowanie mu zabaw z zakresu Programu Zabawy FundaMentalne.