Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawy dookoła choinki

Beata Chrzan   Listopad 2022

Cele ogólne: zachęcanie dzieci do wspólnej zabawy; kształtowanie kompetencji językowych; poszerzanie słownictwa; pobudzanie wrażeń dotykowych; poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie; budowanie dobrej atmosfery w grupie; wspieranie rozwoju psychomotorycznego; zachęcanie do pokonywania trudności;... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 5
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Coraz bliżej przedszkola

Więcej z tego numeru

Listopad 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Kącik dla żłobków i najmłodszych grup przedszkolnych

Cele ogólne: zachęcanie dzieci do wspólnej zabawy; kształtowanie kompetencji językowych; poszerzanie słownictwa; pobudzanie wrażeń dotykowych; poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie; budowanie dobrej atmosfery w grupie; wspieranie rozwoju psychomotorycznego; zachęcanie do pokonywania trudności; rozbudzanie ciekawości

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!