Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zabawy czytelnicze

Beata Wańtowska   Listopad 2010

W artykule opisano propozycje zabaw czytelniczych dla dzieci trzy-, cztero-, pięcio- i sześcioletnich oraz scenariusze zajęć z wczesnego czytania dla poszczególnych grup wiekowych („Literkowe czary”, „Spotkanie z ufoludkiem”, „Podróż z literką S do Smokola... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W artykule opisano propozycje zabaw czytelniczych dla dzieci trzy-, cztero-, pięcio- i sześcioletnich oraz scenariusze zajęć z wczesnego czytania dla poszczególnych grup wiekowych („Literkowe czary”, „Spotkanie z ufoludkiem”, „Podróż z literką S do Smokolandii”, „Podróż z Profesorem Ciekawskim po Krainie Abecadła”).

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!