Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Z komputerem na Ty

Justyna Klaska   Styczeń 2011

Komputer w przedszkolu? Zajęcia komputerowe z najmłodszymi? Takie pytania często padają z ust zarówno nauczycieli przedszkoli, jak i niektórych rodziców starszych przedszkolaków. Nie do końca są oni przekonani o słuszności tych działań i do idei podjęcia takiego wyzwania.... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Komputer w przedszkolu? Zajęcia komputerowe z najmłodszymi? Takie pytania często padają z ust zarówno nauczycieli przedszkoli, jak i niektórych rodziców starszych przedszkolaków. Nie do końca są oni przekonani o słuszności tych działań i do idei podjęcia takiego wyzwania. Ja na te pytania odpowiadam zawsze twierdząco i uważam, że warto!


Autorka w swoim artykule przedstawia założenia swojego autorskiego programu dla dzieci pięcio- i sześcioletnich „Z komputerem na Ty”, przedstawia listę polecanych przez nią programów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, opisuje, w jaki sposób podczas zajęć komputerowych można angażować dziecko w różne formy aktywności. Artykułowi towarzyszy opis przykładowego tygodniowego tematu kompleksowego jako ilustracja możliwości praktycznego zastosowania komputera podczas zajęć organizowanych z dziećmi. 


Z programem „Z komputerem na Ty” można się szczegółowo zapoznać pod adresem: www.blizejprzedszkola.pl/z_komputerem_na_Ty

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź