Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 600.46 kb
Stron: 3
Id: 909

Wzory literopodobne i piosenki lub wierszyki (Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)

Aneta Wojnarowska   Maj 2011

W ramach Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz można wyróżnić trzy podstawowe wersje (warianty). Jedną z nich są „Wzory literopodobne i piosenki lub wierszyki”, opracowane z myślą o dzieciach pięcio-, sześcioletnich. Program przeznaczony do realizacji wersji MDS „Wzory ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

cykl Metoda Dobrego Startu Marty BogdanowiczMetoda Dobrego Startunauka czytanianauka pisaniapięciolatekscenariusz zajęćsześciolatekedukacja czytelniczaczytanie globalne

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Maj 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W ramach Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz można wyróżnić trzy podstawowe wersje (warianty). Jedną z nich są „Wzory literopodobne i piosenki lub wierszyki”, opracowane z myślą o dzieciach pięcio-, sześcioletnich.

Program przeznaczony do realizacji wersji MDS „Wzory literopodobne i piosenki lub wierszyki” znajduje się w podręczniku Metoda Dobrego Startu w pracy z dzieckiem w wieku od 5 do 10 lat, wydanym w 1985 roku i wznowionym wraz ze zmianami w 1999 roku pod tytułem Metoda Dobrego Startu.


W artykule przedstawiono założenia programu i jego cele. Zawarto także przykładowy scenariusz zajęć, w którym opisano szczegółowo ich przebieg według podziału na zajęcia wprowadzające, właściwe i końcowe.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz