Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wypadek dziecka w przedszkolu – procedury, działania, dokumenty

Dariusz Skrzyński   Listopad 2020

"Kiedy zdarzy się wypadek w przedszkolu z udziałem dziecka, niezwykle ważne jest odpowiednie przeprowadzenie procedury powypadkowej i przygotowanie stosownych dokumentów. O dokumentach tworzonych w ramach postępowania powypadkowego decydują przepisy prawa i przepisy wewnętrzne procedur przedszkolnyc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Kiedy zdarzy się wypadek w przedszkolu z udziałem dziecka, niezwykle ważne jest odpowiednie przeprowadzenie procedury powypadkowej i przygotowanie stosownych dokumentów. O dokumentach tworzonych w ramach postępowania powypadkowego decydują przepisy prawa i przepisy wewnętrzne procedur przedszkolnych. Istotne jest, aby dokumentacja powypadkowa była sporządzona rzetelnie, bo od tego zależy, czy poszkodowane w wypadku dziecko będzie miało prawo do świadczeń odszkodowawczych. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka