Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 383.41 kb
Id: 5531

Wykorzystywanie utworów muzycznych na potrzeby pracy przedszkola

Dariusz Skrzyński   Styczeń 2016

Od 20 listopada 2015 r. obowiązują nowe zmienione zasady korzystania z utworów przez placówki dydaktyczne. Nowe regulacje dotyczą również utworów muzycznych, w tym pobranych z internetu. (…) Generalnie w pracy przedszkolnej należy korzystać z muzyki z legalnych źródeł. Nie ma większego problemu w pr... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

multimediamuzykanauczycielprzedszkoleprawo oświatowedyrektor

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Styczeń 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Od 20 listopada 2015 r. obowiązują nowe zmienione zasady korzystania z utworów przez placówki dydaktyczne. Nowe regulacje dotyczą również utworów muzycznych, w tym pobranych z internetu. (…) Generalnie w pracy przedszkolnej należy korzystać z muzyki z legalnych źródeł. Nie ma większego problemu w przypadku muzyki z płyty, o ile jest odtwarzana z legalnie zakupionego nośnika (prywatnego, przedszkolnego). W przypadku piosenek czy podkładów muzycznych pobranych z internetu może być problem ze zweryfikowaniem legalności źródła. Zatem aby nie naruszyć przepisów, warto przy pobieraniu utworów muzycznych czy piosenek z internetu korzystać ze sprawdzonych stron z muzyką. (...)
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz