Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1017.86 kb
Id: 5979

Wyjścia a wycieczki przedszkolne

Dariusz Skrzyński   Wrzesień 2016

"Jednym z obligatoryjnych elementów zasad organizowania wycieczek jest generowanie niezbędnej dokumentacji. Podstawowym dokumentem jest karta wycieczki (imprezy) zawierająca program, listę uczestników, dane kierownika i opiekunów. Kartę zatwierdza dyrektor. Wszelkie zadania dyrektora przedszkola zwi... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektornauczycielprawo oświatowewycieczka

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Jednym z obligatoryjnych elementów zasad organizowania wycieczek jest generowanie niezbędnej dokumentacji. Podstawowym dokumentem jest karta wycieczki (imprezy) zawierająca program, listę uczestników, dane kierownika i opiekunów. Kartę zatwierdza dyrektor. Wszelkie zadania dyrektora przedszkola związane z organizacją wycieczek są elementem obowiązku prowadzenia nadzoru pedagogicznego. Należy pamiętać, że udział dzieci w wycieczkach wymaga zgody ich przedstawicieli ustawowych. Akceptując kartę wycieczki, dyrektor udziela nie tylko faktycznego zezwolenia na realizację danej formy krajoznawstwa i turystyki, ale również stwierdza tym samym zgodność przygotowanej dokumentacji z wymogami prawa.(...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz