Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wszyscy chórem zaśpiewamy, że kochamy nasze mamy [PNP – dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2016

Cele ogólne: kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do rodziców; wdrażanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, pomocy przy różnych pracach domowych; angażowanie dzieci w przygotowania do obchodów Dnia Mamy; uświadamianie przedszkolakom wagi sprawiania radości domownikom poprze... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 5
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do rodziców; wdrażanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, pomocy przy różnych pracach domowych; angażowanie dzieci w przygotowania do obchodów Dnia Mamy; uświadamianie przedszkolakom wagi sprawiania radości domownikom poprzez obdarowywanie ich samodzielnie wykonanymi upominkami; wdrażanie dzieci do formułowania dłuższych, logicznych wypowiedzi na określony temat; doskonalenie umiejętności uważnego słuchania dłuższych form literackich o wymowie moralnej i wyprowadzania z nich praktycznych życiowych wskazówek; doskonalenie umiejętności określania relacji czasowych.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!