Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3137.98 kb
Id: 5723

Wszyscy chórem zaśpiewamy, że kochamy nasze mamy [PNP – dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2016

Cele ogólne: kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do rodziców; wdrażanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, pomocy przy różnych pracach domowych; angażowanie dzieci w przygotowania do obchodów Dnia Mamy; uświadamianie przedszkolakom wagi sprawiania radości domownikom poprze... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (0.00 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Dzień Mamypięciolatekrodzinascenariusz zajęćsześciolatekW domu jak w przedszkolu tutaj nie nudzi się nikomu

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: kształtowanie uczucia przywiązania i szacunku do rodziców; wdrażanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w życiu rodzinnym, pomocy przy różnych pracach domowych; angażowanie dzieci w przygotowania do obchodów Dnia Mamy; uświadamianie przedszkolakom wagi sprawiania radości domownikom poprzez obdarowywanie ich samodzielnie wykonanymi upominkami; wdrażanie dzieci do formułowania dłuższych, logicznych wypowiedzi na określony temat; doskonalenie umiejętności uważnego słuchania dłuższych form literackich o wymowie moralnej i wyprowadzania z nich praktycznych życiowych wskazówek; doskonalenie umiejętności określania relacji czasowych.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz